Yönetim Kurulu

Yönetim Kurulu Başkanı
Yönetim Kurulu Başkan Vekili
Üye
Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi
Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

Yönetim Kurulu Üyesi  Görevi Seçilme Tarihi Görev Süresi Bitimi
Kıvanç Zaimler YK Başkanı 30.03.2021 30.03.2024
Johan Magnus Moernstam YK Başkan Vekili 30.03.2021 30.03.2024
Hakan Timur Üye 30.03.2021 30.03.2024
Thorsten Lott Üye 01.01.2022 30.03.2024
Nusret Orhun Köstem Üye 01.04.2022 30.03.2024
Guntram Würzberg Üye 01.04.2022 30.03.2024
Fatma Dilek Yardım Bağımsız Üye 30.03.2021 30.03.2024
Kamuran Uçar Bağımsız Üye 01.04.2022 30.03.2024
Copyright Enerjisa 2018     |     Bilgi Toplumu Hizmetleri